Piaszno Bronków   Polesie Białków

2012-04-29, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Dziś po raz pierwszy mam przyjemność relacjonować zwycięski mecz wyjazdowy.
W upalne popołudnie przyszło nam się zmierzyć w Bronkowie z miejscowym Piasznem. Od pierwszej minuty mecz układał się dobrze, były konstruowane akcje na bramkę przeciwnika jak i lina obrony świetnie działała. Do przerwy nie mieliśmy przyjemności zobaczyć bramek choć trafienia w słupki i owszem! Już na początku drugiej połowy po faulu na Mateuszu Zającu w polu karnym nasz zespół miał szansę na bramkę, los tak chciał że piłka nie wpadła do siatki. Nikt się nie przejmował straconą okazją i zaraz  po wrzutce Szymona Poźniaka w "16-tkę" Sebastian Duleba z bardzo niewygodnej pozycji zdobywa piękną bramkę strzelając pod poprzeczkę. Kolejne minuty to odpieranie ataków Piaszna i obrona wyniku. Ale w około 90 minucie po naszej kontrze Mateusz Zając dośrodkowuje w pole karne wprost do nogi Szymona Poźniaka, a ten pewnie pakuję piłkę do siatki. Rezultat 2:0 Słyszymy końcowy gwizdek.