herb Energetyk Dychów
Polesie Białków   Energetyk Dychów

2012-05-27, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Mecz rozegrany w słoneczną niedzielę przyniósł wiele radości i emocji. Za emocję możemy w szczególności podziękować sędziemu głównemu który własnie pochodzi z Dychowa.
W pierwszej połowie gra była wyrównana choć to my zdobyliśmy pierwszą bramkę a dokładniej Przemysław Radkiewicz, który po przyjęciu klatką piersiową pewnie strzela bramkę. Na przerwę zeszliśmy podbudowani wynikiem 1:0. Kolejna połowa to już dominacja naszego zespołu, który miał multum sytuacji do wykorzystania. Opiszę jedną po której padł drugi gol. Po faulu z boku boiska na około 10 m sędzia dyktuje rzut wolny. Szymon Poźniak  mocno uderza piłkę która leci równolegle do bramki, przechodzi przez bramkarza i obrońców, ale nie przez Dariusza Poźniaka który zamykał akcję z drugiej strony i to on własnie  zdobywa drugiego gola. Końcowy rezultat to 2:0